WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY ::Opłata za obiady dla dzieci i młodzieży za m-c CZERWIEC 2018 roku wynosi: Dzieci i młodzież: 35,00 zł Personel: 53,20 zł Termin płatności upływa z dniem 25.05.2018 roku. Wpłat należy dokonywać wyłącznie na konto bankowe szkoły: 38 8857 0002 3001 0100 0996 0001

Regulamin świetlicy szkolnej - plik pdf

Cele i zadania świetlicy szkolnej - plik pdf

Plan pracy świetlicy szkolnej - plik pdf

Z życia naszej świetlicy

Na świetlicy szkolnej prowadzone są zajęcia o różnorodnej tematyce m.in.:  sportowe, plastyczno-techniczne, językowe, komputerowe, matematyczne oraz literackie. W ramach opieki nad uczniami, wszystkim chętnym pomagamy w odrabianiu prac domowych, proponujemy ćwiczenia doskonalące i utrwalające z różnych przedmiotów. Przy sprzyjającej pogodzie aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu na grach i zabawach sportowych. Podczas niepogody proponujemy słuchowiska, budowle z klocków, kolorowanki dla najmłodszych oraz gry planszowe, wspólne czytanie i kąciki zainteresowań dla starszych. Uczniowie chętnie wykonują prace plastyczne, zdobiące świetlicową gazetkę, a w piątki odbywają się zajęcia kółka plastycznego dla zaawansowanych starszaków. Wykonane przez nich ozdoby świąteczne będą możliwe do nabycia podczas kiermaszu świątecznego 15.12.2016.