zakładka w przebudowie

Cele i zadania świetlicy szkolnej - plik pdf

Regulamin świetlicy szkolnej - plik pdf

Regulamin porządkowy świetlicy szkolnejplik pdf

Plan pracy świetlicy szkolnej klas I-IV - plik pdf

Plan pracy świetlicy szkolnej klas V-VIII - plik pdf

Z życia naszej świetlicy

Na świetlicy szkolnej prowadzone są zajęcia o różnorodnej tematyce m.in.:  sportowe, plastyczno-techniczne, językowe, komputerowe, matematyczne oraz literackie. W ramach opieki nad uczniami, wszystkim chętnym pomagamy w odrabianiu prac domowych, proponujemy ćwiczenia doskonalące i utrwalające z różnych przedmiotów. Przy sprzyjającej pogodzie aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu na grach i zabawach sportowych. Podczas niepogody proponujemy słuchowiska, budowle z klocków, kolorowanki dla najmłodszych oraz gry planszowe, wspólne czytanie i kąciki zainteresowań dla starszych. Uczniowie chętnie wykonują prace plastyczne, zdobiące świetlicową gazetkę, a w piątki odbywają się zajęcia kółka plastycznego dla zaawansowanych starszaków. Wykonane przez nich ozdoby świąteczne będą możliwe do nabycia podczas kiermaszu świątecznego 15.12.2016.