WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY::Opłata za obiady za miesiąc GRUDZIEŃ 2018 wynosi: Dzieci i młodzież: 37,50 zł Personel: 57,00 zł Wpłaty należy dokonywać do 25 listopada 2018 roku wyłącznie na konto bankowe szkoły: 38 8857 0002 3001 0100 0996 0001

Zajęcia dodatkowe

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Zajęcia pozalekcyjne dla uczniów 

 

 

Imię i Nazwisko  Zajęcia Termin
Katarzyna Buchowska 

Mały Pitagoras-kółko matematyczne kl.VI

Matematyka bez tajemnic kl. VI i VII

wtorek13.40-14.25

 środa 7.10-7.55 

 Martyna Burcz

 

Konsultacje 

według potrzeb 

Izabela Kędzierzawska

Koło dziennikarskie "Młody Reporter" 

Koło artystyczne "Maska"

spotkania co 2 m-ce 15.00-18.00

środa 7.15-8.00

Małgorzata Kinach

Zajęcia uzupełniające z przyrody, biologii, geografii, wosu 

wtorek 14.35-15.20 
 Elżbieta Pieklik

Sowa-Mądra Głowa-zajęcia z tabliczki mnożenia 

Kółko plastyczne

klasa III - II półrocze

piątek 13.40-14.25

 Ewa Kornas

Biwak edukacyjny

Sowa-Mądra Głowa-zajęcia z tabliczki mnożenia

2x w roku szkolnym

II półrocze 

Jacek Kowalski

Anna Rekosz-Przystup

Szkolne Koło Caritas wg planu pracy Caritas AW
Anna Rekosz-Przystup  Zajęcia przygotowujące do Egzaminu Ósmoklasisty  wtorek 7.00-7.45 kl.VII i VIII 
Iwona Szymańska  Język polski bez tajemnic  środa 13.40-14.25 
Józef Sender  Zajęcia sportowe  poniedziałek 14.30-15.30 
Anna wasielewska  "Poznajemy matematykę"  poniedziałek 13.40-14.25

Monika Wilczewska

Iwona Szymańska 

 Klub czytelnika  według potrzeb
Dorota Mierzejewska-Sawko Zajęcia wyrównujące z języka niemieckiego w kl. IV piątek 13.30-14.15 
Rafał Zasański 

Na tropach tajemnic-koło historyczne 

Szach i mat-koło szachowe

co drugi wtorek 14.35-15.20

co drugi wtorek 14.35-15.20

 

Organizacja pomocy psychologiczno-pedagogicznej

 

Imię i nazwisko Zajęcia Termin/klasa
 Elżbieta Pieklik rewalidacja

środa 13.40-14.25

piątek 11.45-12.30 

 Ewa Kornas zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

wtorek 13.00-13.45 kl.I-II

środa 13.00-13.45 kl.III 

 Danuta Glińska zajęcia dodaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego  poniedziałek 12.45-13.30 kl.II-III 
 Martyna Burcz zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  czwartek 11.45-12.30 kl. II-III 
 Izabela Kędzierzawska zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego

wtorek 13.45-14.25 kl.V

wtorek 7.15-8.00 kl.VI 

 Katarzyna Buchowska zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki  piątek 14.35-15.20 
 Iwona Szymańska zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze  środa 14.30-15.15 kl. VII-VIII 
 Iwona Szymańska zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

poniedziałek 13.40-14.25 kl.V

środa 15.15-16.00 kl. VII-VIII

piątek 7.05-7.50 kl. VI

piątek 12.45-13.30 kl. 

 Iwona Szymańska zajęcia logopedyczne 

poniedziałek 14.30-15.00 kl.VII-VIII

środa 11.45-14.15 OP, kl.I-III-IV-V-VI

czwartek 11.45-12.30 kl.II