WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY::Szanowni Państwo! W grudniu nie wnosimy opłat za obiady za styczeń. Za styczeń 2019r. płacimy od 01 stycznia 2019r. do 10 stycznia 2019r., a za luty 2019r. płacimy do 25 stycznia 2019r.

Szkoła Podstawowa we Wrzesinie - Klasa Klasa VIII

Wychowawca

Rafał Zasański

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Historia matematyczna Rafał Zasański
08:55 - 09:40 Chemia przyrodnicza Agnieszka Kabała
09:50 - 10:35 Edukacja dla bezpieczeństwa Agnieszka Kabała
10:45 - 11:30 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
11:45 - 12:30 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
12:45 - 13:30 Język polski językowa Iwona Szymańska
13:40 - 14:25 W - F Józef Sender

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
08:55 - 09:40 Język niemiecki językowa Dorota Mierzejewska - Sawko
09:50 - 10:35 Biologia przyrodnicza Agnieszka Kabała
10:45 - 11:30 Język polski humanistyczna Iwona Szymańska
11:45 - 12:30 Wiedza o społeczeństwie Małgorzata Kinach
12:45 - 13:30 Informatyka komputerowa Rafał Zasański
13:40 - 14:25 Fizyka przyrodnicza Grzegorz Żokowski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
08:55 - 09:40 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
09:50 - 10:35 Język polski matematyczna Iwona Szymańska
10:45 - 11:30 Historia humanistyczna Rafał Zasański
11:45 - 12:30 Religia przyrodnicza Jacek Kowalski
12:45 - 13:30 W - F Józef Sender
13:40 - 14:25 W - F Józef Sender

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Chemia przyrodnicza Agnieszka Kabała
08:55 - 09:40 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
09:50 - 10:35 Język polski humanistyczna Iwona Szymańska
10:45 - 11:30 Geografia przyrodnicza Małgorzata Kinach
11:45 - 12:30 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
12:45 - 13:30 W - F Józef Sender
13:40 - 13:25 Wychowanie do życia w rodzinie Izabela Kędzierzawska

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Religia matematyczna Jacek Kowalski
08:55 - 09:40 Język niemiecki matematyczna Dorota Mierzejewska - Sawko
09:50 - 10:35 Wiedza o społeczeństwie Małgorzata Kinach
10:45 - 11:30 Godzina wychowawcza humanistyczna Rafał Zasański
11:45 - 12:30 Język polski humanistyczna Iwona Szymańska
12:45 - 13:30 Fizyka przyrodnicza Grzegorz Żokowski
13:40 - 14:25 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska