SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

12 grudnia godz.16.30 zebranie z rodzicami

Szkoła Podstawowa we Wrzesinie - Klasa Klasa VII

Wychowawca

Katarzyna Buchowska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język polski humanistyczna Izabela Kędzierzawska
08:55 - 09:40 Chemia przyrodnicza Agnieszka Kabała
09:50 - 10:35 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
10:45 - 11:30 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
11:45 - 12:30 Historia matematyczna Rafał Zasański
12:45 - 13:30 Informatyka komputerowa Rafał Zasański
13:40 - 14:25 Doradztwo zawodowe Jolanta Śmiarowska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki humanistyczna Ewa Miśko
08:55 - 09:40 Religia przyrodnicza Dariusz Welke
09:50 - 10:35 Język polski humanistyczna Izabela Kędzierzawska
10:45 - 11:30 Język polski humanistyczna Izabela Kędzierzawska
11:45 - 12:30 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
12:45 - 13:30 Biologia przyrodnicza Małgorzata Kinach
13:45 - 14:25 W - F Józef Sender

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Fizyka przyrodnicza Martyna Burcz
08:55 - 09:40 Język polski humanistyczna Izabela Kędzierzawska
09:50 - 10:35 W - F Józef Sender
10:45 - 11:30 W - F Józef Sender
11:45 - 12:30 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
12:45 - 13:30 Chemia przyrodnicza Agnieszka Kabała
13:40 - 14:25 Muzyka matematyczna Henryk Kita

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język niemiecki językowa Ewa Miśko
08:55 - 09:40 Plastyka matematyczna Henryk Kita
09:50 - 10:35 Geografia przyrodnicza Małgorzata Kinach
10:45 - 11:30 Biologia przyrodnicza Małgorzata Kinach
11:45 - 12:30 Fizyka przyrodnicza Martyna Burcz
12:45 - 13:30 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
13:40 - 14:25 Religia przyrodnicza Dariusz Welke

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 Język angielski językowa Anna Rekosz-Przystup
08:55 - 09:40 Matematyka matematyczna Katarzyna Buchowska
09:50 - 10:35 Historia matematyczna Rafał Zasański
10:45 - 11:30 Godzina wychowawcza matematyczna Katarzyna Buchowska
11:45 - 12:30 Język polski humanistyczna Izabela Kędzierzawska
12:45 - 13:30 Geografia przyrodnicza Małgorzata Kinach
13:40 - 14:25 W - F Józef Sender