19 września 2018 18:31 | Aktualności

PROJEKT "KALEJDOSKOP KOMPETENCJI"

Drodzy rodzice i uczniowie naszej szkoły

Miło mi poinformować, że nasza szkoła w roku szkolnym 2018/2019 realizuje projekt „Kalejdoskop kompetencji” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020. Celem projektu jest podniesienie jakości oferty edukacyjnej ukierunkowanej na rozwój umiejętności kluczowych naszych uczniów. W ramach projektu wsparciem objęci będą uczniowie, rodzice oraz nauczyciele.

Chciałabym bardzo  zachęcić uczniów do udziału w projekcie w czasie trwania którego  realizowane będą dodatkowe zajęciach w oparciu o edukacyjne klocki Lego :

• matematyczne dla uczniów klas I-III;
  • z programowania dla uczniów klas I-III;
  • z robotyki dla uczniów klas IV-VIII.

Łączna liczba dzieci biorąca udział w projekcie - 40.

Deklarację  uczestnictwa w projekcie należy złożyć do dnia 26.09.2018r. w sekretariacie  szkoły lub bezpośredni w sekretariacie Urzędu Gminy w Jonkowie. Dokumenty związane z przystąpieniem ucznia do projektu dostępne są w sekretariacie szkoły lub u nauczycieli prowadzących zajęcia.

Bardzo proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM REKRUTACJI I UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Anna Wasielewska