WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY::Szanowni Państwo! W grudniu nie wnosimy opłat za obiady za styczeń. Za styczeń 2019r. płacimy od 01 stycznia 2019r. do 10 stycznia 2019r., a za luty 2019r. płacimy do 25 stycznia 2019r.

Aktualności

29 września 2018 13:03 | Aktualności

GMINNY KONKURS HISTORYCZNY "MAMY NIEPODLEGŁĄ"

Rok 2018 to szczególny rok dla wszystkich Polaków – to rok wielkiego jubileuszu stulecia niepodległości Polski.

Dołączając się do wspólnych obchodów tego niezwykłego wydarzenia, Szkoła Podstawowa we Wrzesinie podjęła się organizacji gminnego konkursu wiedzy historycznej, pt.: „Mamy Niepodległą – w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”.

Konkurs skierowany jest do uczniów z kl. IV-VIII wszystkich szkół z tereny gminy Jonkowo. Rozegrany zostanie w dwóch etapach. Etap szkolny, który zostanie przeprowadzony w dn. 12 października, będzie miał charakter eliminacyjny. Najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół zmierzą się w wielkim finale, którego termin wyznaczono na 26 października 2018 r. Finał zostanie rozegrany w Szkole Podstawowej we Wrzesinie. Na finalistów i laureatów czekają nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Miło jest nam poinformować, że patronat honorowy nad konkursem sprawować będą: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie oraz Wójt Gminy Jonkowo.

Nadzór i pieczę nad organizacją oraz przebiegiem konkursu pełni p. Rafał Zasański – nauczyciel historii oraz informatyki naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów.


                                                                  Rafał Zasański

Przeczytano: 78 razy. Wydrukuj|Do góry