11 października 2018 08:33 | Aktualności

REKRUTACJA RODZICÓW DO PROJEKTU KALEJDOSKOP KOMPETENCJI

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w spotkaniach dla rodziców uczniów szkół Gminy Jonkowo w ramach realizowanego projektu "Kalejdoskop Kompetencji"

Na spotkaniach szkoleniowych poruszane będą tematy: bezpieczeństwa w sieci- profilaktyka bezpiecznego internetu i zagrożeń związanych z nowoczesnymi technologiami teleinformatycznymi  oraz zaburzenia emocjonalne i depresje wśród dzieci-jak rozpoznać i pomóc młodzieży. Terminy szkoleń zostaną przekazane Państwu po otrzymaniu informacji od kierownika projektu.

Aby wziąć udział w projekcie należny wypełnić dokumenty rekrutacyjne znajdujące się w załączniku.

Anna Wasielewska