12 października 2018 18:02 | Aktualności

KLASY V i VI NA HUBERTUS ARENA

W czwartek 11 października  uczniowie  klasy V i VI odwiedzili Ostródę. Mieli okazję uczestniczyć w targach „ Hubertus arena” i zapoznać się ze ścieżką edukacyjną specjalnie przygotowaną dla uczniów. Na początku mogliśmy obejrzeć film o odradzającej się populacji wilków i zajęcy w Polsce. Później organizatorzy zaprezentowali wystawę zwierząt leśnych, które zginęły tragicznie, a dzięki leśnikom zyskały drugie życie – stały się eksponatami muzeum oraz wielu wystaw. Leśnicy ciekawie opowiadali o życiu i zwyczajach zwierząt. Na koniec uczniowie otrzymali drobne upominki.

Małgorzata Kinach