WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY::Opłata za obiady za miesiąc GRUDZIEŃ 2018 wynosi: Dzieci i młodzież: 37,50 zł Personel: 57,00 zł Wpłaty należy dokonywać do 25 listopada 2018 roku wyłącznie na konto bankowe szkoły: 38 8857 0002 3001 0100 0996 0001

16 października 2018 17:07 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W miniony piątek (12 października) odbyło się w naszej szkole  uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w nim nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie, ich rodzice, przedstawiciele Rady Rodziców, Urzędu Gminy oraz zaproszeni goście.

W tym dniu dyrektor szkoły Anna Wasielewska  podziękowała  i przekazała życzenia pracownikom szkoły, zaś wyróżniającym się wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewelina Pułym, życząc wszystkim wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej.

Popłynęło również wiele ciepłych i miłych słów w kierunku naszych nauczycieli od pani Żanety Wiśniewskiej, która w imieniu organu prowadzącego szkołę przekazała Nagrodę Wójta Gminy Jonkowo Pani Dyrektor Annie Wasielewskiej oraz wyraziła wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Uczniowie także przygotowali dla swoich pedagogów artystyczną ucztę, zabarwioną dużą dawką humoru. Pozwolili Nauczycielom odtworzyć- słowem, gestem, tańcem i piosenką – klimat szkolnego życia. Wszyscy doskonale się bawili .

Uroczystość zakończył występ Damiana Przewodowskiego, który  swoim śpiewem porwał całą publiczność do wyśpiewania życzeń swoim nauczycielom.

Dziękujemy naszym Uczniom i wszystkim, którzy sprawili, że ten dzień był dla nas  tak wyjątkowy!

Ewa Kornas

Martyna Burcz