WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY::Opłata za obiady za miesiąc GRUDZIEŃ 2018 wynosi: Dzieci i młodzież: 37,50 zł Personel: 57,00 zł Wpłaty należy dokonywać do 25 listopada 2018 roku wyłącznie na konto bankowe szkoły: 38 8857 0002 3001 0100 0996 0001

06 listopada 2018 08:07 | Aktualności

BIWAK SZKOLNY KLASY VII

Dnia 26 października 2018r. odbył się biwak szkolny klasy VII. Dosyć nietypowy, bo miejscem biwakowania była nasza szkołą.

Wszystko zaczęło się o godzinie 17.00. Gdy już każdy dotarł, spisaliśmy zasady, które nas obowiązały przez cały czas pobytu pod opieką pani Izy – naszej wychowawczyni. Następnie wszyscy udaliśmy się na salę gimnastyczną, na której odbyły się klasowe zawody w siatkę, walka była wyrównana. W czasie przerwy od gry  w takich samych grupach zagraliśmy w kalambury.  Następnie zagraliśmy w kosza.

Gdy już udaliśmy się do szkoły, dziewczyny zaczęły przygotowywać pizzę, a w tym czasie chłopacy ustawiali stoły oraz materace do spania.  Po kolacji zrobiliśmy sobie małą  dyskotekę, na której każdy tańczył.   Następnie podzieliliśmy się na pary i graliśmy w chowanego po całej szkole ze zgaszonym światłem. Naszymi pomocnikami były jedynie latarki. Każdy chował się świetnie, aż ciężko było znaleźć niektóre osoby. Po udanej zabawie dyskoteka nadal trwała.  Zmęczeni tańcami, graliśmy z naszą wychowawczynią w grę ,,Prawda czy wyzwanie?”. Zadania były bardzo śmieszne i zwariowane. Zmęczeni położyliśmy się na nasze materace, a do snu obejrzeliśmy film.

Oczywiście można było ze sobą porozmawiać, ale każdy już prawie spał. Wszyscy wstaliśmy o godzinie 8 rano. Posprzątaliśmy salę,  a o godzinie 9.00 każdy został odebrany spod szkoły przez rodziców. Zanim wyjechaliśmy, usiedliśmy w kręgu i napisaliśmy, co nam się podobało (było tego aż tak dużo, że na kartce nie starczyło miejsca).

Myślę, że takich biwaków powinno być zdecydowanie więcej, ponieważ każdy się świetnie bawił i poznaliśmy się od innej, lepszej strony.

A nasze szaleństwa możecie obejrzeć na specjalnie przygotowanym filmie.

Aleksandra Drężek

kl. VII