13 listopada 2018 08:56 | Aktualności

PROMOCJA KSIĄŻKI "DZIECIĘCYM PIÓREM"

Wydana w ubiegłym roku szkolnym książka, zawierająca zbiór wierszy i opowiadań dzieci i młodzieży z naszej gminy, żyje wciąż własnym życiem. Dnia 9 listopada 2018 roku w Brąswałdzie promowała poisarstwo wśród dzieci i młodzieży podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego im. M. Zientary-Malewskiej. Równocześnie zachęcała młodych recytatorów do udziału w kolejnej edycji konkursu literackiego o nowej nazwie „Dziecięcym piórem”.

Promocja książki i konkursu będzie miała swój dalszy ciąg 5 grudnia w bibliotece dla dzieci Abecadło w Olsztynie oraz na antenie Radia Olsztyn w audycji „Dziecinada”.

Wszystkich serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej edycji Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Dziecięcym piórem”.

Izabela Kędzierzawska

2018.11.09