19 listopada 2018 21:19 | Aktualności

LEGO, LEGO, LEGO

W naszej szkole pełna parą  ruszył projekt KALEJDOSKOP  KOMPETENCJI. Dzieci poprzez budowanie z klocków Lego, uczą się logicznego myślenia oraz programowania. Działają w zespołach, co też przyda im się w dorosłym życiu. Zajęcia prowadzone przez Panią Elżbietę Pieklik, Ewę Kornas oraz Martynę Burcz sprawiają dzieciom wiele frajdy i kolejny raz pokazują, że szkoła nie musi być nudna :)

Uczniowie klas starszych uczestniczą w zajęciach z robotyki, na których pod czujnym okiem pana Rafała Zasańskiego konstruują i programują roboty serii Mindstorms.

Martyna Burcz

2018.11.15 Lego