Szkoła Podstawowa we Wrzesinie

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY

19 listopada 2018 21:37 | Aktualności

"ŚNIADANIE DAJE MOC"- WŚRÓD NAJMŁODSZYCH

Czy wiecie, że 8 listopada, po raz ósmy z kolei, uczestniczyliśmy w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania w akcji „Śniadanie Daje Moc”? Działanie  to jest już cyklicznym wydarzeniem wpisanym w kalendarz naszej szkoły.

Ósmy rok z kolei, tego dnia, wspólnie przygotowywaliśmy zdrowe śniadanie i mówiliśmy o jego wielkiej roli w codziennym żywieniu.

Chcemy w ten sposób zadbać o zdrowe nawyki żywieniowe wśród najmłodszych. Przyniesione tego dnia przez uczniów same najlepsze i najsmaczniejsze produkty zamieniły się w różnobarwne, pyszne kanapki, a kolorowe owoce były smakowitym uzupełnieniem tego wyjątkowego śniadania.

Przyjemnie było z apetytem pałaszować smakowitości wspólnie przygotowane przy wsparciu rodziców oraz wychowawców.

Elżbieta Pieklik

2018.11.08