Szkoła Podstawowa we Wrzesinie

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY

25 listopada 2018 10:03 | Aktualności

"LABORATORIUM. MÓJ PROFIL"

Dnia 19 listopada 2018r., pod opieką Pani dyrektor Anny Wasielewskiej i szkolnego koordynatora Pani Jolanty Śmiarowskiej dwie uczennice klasy VII: Patrycja Block i Patrycja Kempa miały okazję uczestniczyć w inauguracji III edycji Programu Wspomagania Uczniów w wyborze zawodu " Laboratorium. Mój profil ".

Na tej uroczystości wystąpili zaproszeni goście, którzy wszystkich zebranych wprowadzili do założeń programu. W ramach projektu uczniowie, wraz z opiekunami wyjeżdżają do miejsc pracy, by zobaczyć jak w naturalnym otoczeniu wygląda i na czym polega praca ludzi danego zawodu. Celem programu jest pomoc uczniom w wyborze szkoły i zawodu, Program jest skierowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz III gimnazjalnych.

Patrycja Block

klasa VII