SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

20-31.01.2020r. FERIE ZIMOWE

Aktualności

23 czerwca 2019 19:39 | Aktualności

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

            Dnia 19 czerwca 2019 r. o godzinie 9.00 pożegnaliśmy kolejny rok szkolny – 2018/2019. Jak powiedziała  Dyrektor Szkoły Pni Anna Wasielewska – był to dobry rok, obfitujący w liczne działania i sukcesy: udział w projekcie „Kalejdoskop kompetencji”, biwaki edukacyjne, sukcesy sportowe, sukcesy edukacyjne, organizacja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „Dziecięcym Piórem”. 

            Podsumowanie minionego roku to jednak przede wszystkim  sukcesy edukacyjne naszych uczniów, którzy dzięki swojej pracy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Nie zapomnieliśmy także o tych dzieciach, które dzięki determinacji, systematycznej pracy, otrzymanego wsparcia zrobiły ogromne postępy, pokonały trudności. 

            Te wszystkie dobre praktyki nie byłyby możliwe bez wsparcia Przyjaciół Szkoły: rodziców, sponsorów, samych nauczycieli, pracowników szkoły, ale przede wszystkim – jak podkreślił 

w swoim przemówieniu Wójt Gminy Jonkowo, Pan Wojciech Giecko -  bez dobrego zarządzania placówką przez Dyrektora Szkoły, Panią Annę Wasielewską.

            Było to wyjątkowe zakończenie roku szkolnego również dlatego, że po raz pierwszy żegnaliśmy klasę ósmą, która w pełenym humoru krótkim przedstawieniu scharakteryzowała się bardzo trafnie, a w przemówieniu pożegnalnym przeprosiła za wszystkie młodzieńcze wybryki.

            Po krótkim spotkaniu z wychowawcami w klasach, w trakcie którego nauczyciele przypomnieli o bezpieczeństwie podczas letniego wypoczynku, uśmiechnięci uczniowie ruszyli 

w stronę wielkiej przygody – wakacji. 

            Niech te wakacje będą pełne słońca, samych dobrych chwil spędzonych aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym. 

Izabela Kędzierzawska

Przeczytano: 268 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: