SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

Zapraszamy do zakładki REKRUTACJA- Rekrutacja 2020/2021

29 października 2019 20:32 | Aktualności

Spotkanie autorskie z panią Bożeną Kraczkowską

Dnia 4 listopada 2019 w naszej szkole odbędzie się spotkanie autorskie z panią Bożeną Kraczkowską – autorką książek dla dzieci i dorosłych, dziennikarką, pieśniarką. Jest ono skierowane do uczniów klas IV-VIII. Po spotkaniu pani Bożena będzie podpisywała książki, które uczniowie mogą zakupić: „Operacja Dexter” (najnowsza dla dzieci i młodzieży), „Purpurowe gniazdo” (dla dzieci i młodzieży – Bożonarodzeniowa). Wszystkie książki będą w promocyjnej cenie 25 zł. Może to być wspaniała okazja do nabycia świątecznego prezentu w myśl przewodniego hasała naszej szkoły, która promuje czytelnictwo: „Kto czyta, nie błądzi”.