SZKOŁA PODSTAWOWA WE WRZESINIE

Zapraszamy do zakładki REKRUTACJA- Rekrutacja 2020/2021

04 listopada 2019 12:51 | Aktualności

Bezpieczeństwo nade wszystko !

Dnia 31 października gościliśmy w naszej szkole policjantów z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z przedstawicielami Wydziału Promocji Firmy MICHELINE w  ramach wspólnie realizowanego projektu-  Lekcje bezpieczeństwa w ruchu drogowym- bezpiecznie do szkoły. Projekt skierowany był dla dzieci z oddziału przedszkolnego i  uczniów z klas I-III.

Po raz kolejny mieliśmy okazję przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach.  Zaproszeni goście zwrócili szczególną uwagę na to, jak właściwie zachowywać się po zmroku. Ponadto nasi uczniowie otrzymali prezenty, między innymi odblaskowe worki, które na pewno zapewnią im bezpieczną drogę do szkoły.

Bardzo dziękujemy za spotkanie.

dyrektor szkoły

Anna Wasielewska